Do ordinace ProfiGyn MUDr. Kamily Nouzové se lze objednat osobně, telefonicky nebo elektronickou poštou. Bude-li to jen trochu možné, rádi uzpůsobíme termín a čas Vaší návštěvy Vašemu programu.

Pacientky, které si chtějí vyzvednout recept na antikoncepci či jinou dlouhodobě užívanou léčbu, domluvte se, prosím, předem telefonicky se sestrou, recepty tak budou připraveny a nebudete muset čekat na jejich vystavení.

Poslední pacientku objednáváme 30 minut pred koncem ordinačních hodin. Pacientky s akutnim problémem přijímáme po předchozí telefonické domluvě, a tímto se i omlouváme řádně objednaným klientkám za možnost nedodržení jejich času v těchto výjimečných případech. Výjimečně mužeme upřednostnit těhotnou či pacientku s malým dítětem. Velice si vážíme Vaší trpělivosti a děkujeme za laskavé pochopení.

Protože v tuto chvíli probíhá převod dokumentací do elektronické podoby, budete při Vaší návštěvě vyzvány k vyplnění dotazníku o Vašem současném zdravotním stavu. Prosíme, uveďte ve vlastním zájmu pravdivé informace, nezapomeňte na užívané léky, alergie, prodělané operační zákroky atd. Dotazník Vám můžeme zaslat i elektronickou poštou. Ke stažení je i zde.

Dalším novým dokumentem, kde bude nutný Váš podpis, je Informovaný souhlas s poskytováním zdravotní péče v ordinaci ProfiGyn (ke stažení zde), nezletilé klientky budou na tento souhlas potřebovat i podpis jednoho z rodičů (ke stažení zde).

Prosíme, prostudujte si před návštěvou naší ordinace standardy poskytované českýmu pojišťovnami a možnosti nadstandardních služeb. Děkujeme.

Seznam spolupracujících pojišťoven najdete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

MUDr. Kamila Nouzová a sestra Monika Wojnarová

facebook_page_plugin